KËNDI VIP

Leonora lexon Kuran gjatë muajit të Ramazanit (Foto)

Këngëtarja Leonora Jakupi, duket se edhe këtë vit është duke agjeruar muajin e Ramazanit. Ajo ka ndarë me fansa një fotografi, ku shihet duke lexuar...

LIFE STYLE

TEKNOLOGJI

Why you should choose Microsoft over Linux

And when we woke up, we had these bodies. They're like, except I'm having them! Oh, I think we should just stay friends. You'll...

TË LEXUARA

SHËNDETËSI

6 ushtrime që “mbysin” dhimbjet e shputave dhe gjurit

Më shumë se 50% e popullësisë në botë vuajnë nga dhimbja e gjunjëve apo shputave të cilat shkaktojnë shumë dhimbje kronike. Ne ju sjellim disa...

OPINIONE