KËNDI VIP

Leonora lexon Kuran gjatë muajit të Ramazanit (Foto)

Këngëtarja Leonora Jakupi, duket se edhe këtë vit është duke agjeruar muajin e Ramazanit. Ajo ka ndarë me fansa një fotografi, ku shihet duke lexuar...

LIFE STYLE

TEKNOLOGJI

Starbucks secret menu the drinks you didn’t know you can ask...

And when we woke up, we had these bodies. They're like, except I'm having them! Oh, I think we should just stay friends. You'll...

TË LEXUARA

SHËNDETËSI

Nëse vuani nga nervi shiatik, me këtë ilaç dhimbja i takon...

Termi i nervit shiatik ka të bëjë me dhimbjet në pjesën e poshtme të shpinës, në hapësirën e fundshpinës dhe këmbë, dhimbje që shfaqet...

OPINIONE