Ballina Vip Arta ju prezanton me motrën, shikoni sa e bukur duket (FOTO)

Arta ju prezanton me motrën, shikoni sa e bukur duket (FOTO)

54
0
SHPËRNDAJE

Arta Nitaj është aktorja më e përfolur në mediat rozë, shkruan Magazina al.

Që nga pjesëmarrja e saj në serialin vendor ”O sa mirë”, Xhesika ka filluar të pëlqehet dhe të jetë në qendër të vëmendjes.

Përpos aktrimit, ajo shquhet edhe si njëra ndër modelet më seksi në Kosovë. Nitaj, poashtu është mjaft aktive edhe në rrjete sociale, e cila publikon imazhe të llojllojshme.

Në këtë të fundit, ju prezanton me motrën e cila poashtu duket tejet e bukur.

Arta, përflitet edhe për romancat e dashurisë me fytyra të njohura publike. Kjo e fundit me këngëtarin, Bruno bëri bujë të madhe, madje aktorja ishte edhe protagoniste e klipit “A më do”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here