Ballina Vip Do të çmendet Sasa, shikoni çka bënë vajza e saj kur del...

Do të çmendet Sasa, shikoni çka bënë vajza e saj kur del në kafe!

158
0
SHPËRNDAJE

Adriana Matoshi është ndër aktoret më të suksesshme kosovare.

Së fundmi ajo është aktive në serialin “O sa mirë” me rolin e Sasës i cili është ndër më të pëlqyerit në serial.

Adriana edhe pse duket shumë e re, ka qenë e martuar dhe ka fëmijë edhe pse është e divorcuar nga bashkëshorti.Kaona është vajza e saj e madhe, e cila është një vajzë shumë atraktive.

E ajo sot ka bërë një postim në të cilin shihet duke pirë shisha…

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here