Ballina Vip Këngëtarja shqiptare e pranon para të gjithëve:Jam e virgjër, nuk kryej marrëdhënie...

Këngëtarja shqiptare e pranon para të gjithëve:Jam e virgjër, nuk kryej marrëdhënie para martesës [FOTO]

96
0
SHPËRNDAJE

Zakonisht vajzat e ekranit nuk flasin në publik për jetën e tyre private e aq më pak për pjesën e intimitetit.

Por këngëtarja shqiptare nuk e pati aspak problem të fliste për këtë temë në një emisionin televiziv. Ajo quhet Aida Doçi dhe teksa ka qenë e ftuar në emisionin e Elita Rudit ku ka folur edhe për marrëdhëniet seksuale. Aida është shprehur se familja e ka rritur me parimin se ky proçes duhet të ndodhë pas martesës.

Moderatorja Elita Rudi e pyeti Aidën nëse ka qenë ndonjëherë në një lidhje pasi portalet kanë folur shpesh se ajo është e virgjër.

“Nuk është e thënë që të jesh në një lidhje dhe të mos jesh e virgjër. Mundesh të jesh e lidhur dhe të jesh e virgjër.Unë në familjen time jam rritur me atë frymë që deri sa të fejohesh, deri sa të martohesh. Por jetës nuk i dihet si vjen, kanë ndryshuar kohët. Jam me atë mendim se jam rritur me atë frymë”, tha këngëtarja.

-640-0-5aca8c476713d.jpg

-640-0-5aca8c4005c18.png

-640-0-5aca8c4225e47.jpg

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here